SSS

NEDEN LUKET HAZIR DÖNER?

Çünkü LUKET;

•   Hijyenik koşullarda üretim yapıyor
•   Kalite ve lezzette devamlılık prensibiyle hareket ediyor
•   Son tüketiciye kadar soğuk zincir kırılmadan sevkiyat yapıyor
•   Hem üretimi, hem sevkiyatı hijyenik koşullarda gerçekleştiriyor
•   Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın cezai işlemlerine tabi olmuyor
•   Sizi ilave maliyetlerden kurtarıyor
•   Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor

LUKET’İN LEZZETİ KALİTESİNDE…

Hazır dönerlerin lezzetsiz olduğu iddiası fabrika üretimi olmasından değil ucuz ürün talebinin karşılanması adına düşük kalite hammadde kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Luket ise, kaliteli hammaddeyle üretildiği için lezzetlidir.

Luket’in geleneksel lezzet sırrı; ürünlerinin Batı Karadeniz’in Ilgaz, İhsangazi, Devrekâni, Eflani, Çerkeş yörelerinin özenle seçilmiş yayla hayvanlarından elde edilmesinde saklıdır. Beyaz et ise; itibarı ile kendisini kanıtlamış ülkenin en büyük piliç üreticilerinden tedarik edilmektedir.

LUKET HAZIR DÖNERİN TERBİYE EDİLMESİNDEKİ SIR…

Ürün etiketlerinde olduğu gibi genellikle yoğurt, soğan, baharat karışımı ve tuz kullanılır. Ayrıca mikrobiyolojik aktiviteyi engellemek için antimikrobiyel madde kullanılmaktadır.

BİZ KENDİ DÖNERİMİZİ YAPIYORUZ DİYORSANIZ?

Luket hazır döneri deneyin. Hem Luket lezzetinin verdiği güvenle hem de tüm enerjinizi müşteri memnuniyetine vererek şirket kazancınızı katlayabilirsiniz. Ayrıca döneri kendi yapan işletmeler yardımcı malzemeleri ve işçiliği içine koyduğunda maliyeti hazır döner maliyetlerinin üzerinde olmaktadır.

LUKET DÖNER İLE FİRE ORANLARININ HESABI DAHA DÜZGÜN…

Luket döner, kendi işletmenizde takmış olduğunuz dönerdeki fire oranı kadar fire verir. Luket dönerin fire oranı sektörün en düşüğü olup, fabrikamızda yapmış olduğumuz kesimlerde mühendislerimiz kontrolünde onaylanmıştır.